Paradox’un yeni ürünü Imperial bina otomasyon, hırsız ihbar ve geçiş kontrol sistemlerini içinde barındırıan her türlü eski yeni iletişim teknolojilerini kullanabilen entegre bir çözümdür. Imperial Otomasyon sistemi olarak adlandırdığımız bu sistem modüler yapısı ile ihtiyaca yönelik ekonomik projeler üretmenize olanak sağlar. Sistemde telefon hattı, GSM, GPRS, e-mail, internet, SMS gibi her türlü iletişim teknolojileri kullanılabilir. Bu sayede sistem sizinle iletişim kurarak her türlü bilgiyi aktarabildiği gibi, sizde sisteminize aynı şekilde ulaşıp, sisteminizi kullanabilir, gözlemleyebilir yada programlayabilirsiniz.

Dünyanın lider Japon teknoloji firmalarından biri olan Panasonic, CCTV Sistemlerinde ürün grubu ile profesyonel projelere hizmet vermektedir. I-Pro serisi akıllı ve profesyonel ürünleri ile sürekli gelişme gösteren güvenlik sektöründe liderlik rolünü devam ettirmektedir.

AVTECH CCTV Sistemleri konusunda faaliyet gösteren Taiwan menşeli dünyanın önde gelen kamera ve dijital kayıt cihazları üreticisidir. Üstün teknoloji ve ürün geliştirme özelliği sayesinde özellikle CCTV Kamera ve Dijital Video Kayıt cihazları konusunda geniş, kaliteli ve ekonomik bir ürün yelpazesine sahiptir. AVTECH Stand-alone DVR cihazlarıyla sektöre damgasını vurmuş ve CCD kameralarla adını perçinlemiştir.

2010 Yılı itibari ile piyasaya sunduğu çok geniş uygulama alanı olan IVS (Akıllı Video Gözetim Sistemleri) ve IP tabanlı CCTV Sistemleri, lansmanı yapıldığı ilk günden beri yoğun ilgi ve talep görmektedir.

 

Sürekli güncellenen yeni teknolojisi ile yüksek kaliteli proje ürünleri sınıfında rekabetçi ürün grubuna sahip global CCTV Sistemleri markasıdır. Portföyünü nitelikli projelerde istenen özelliklere haiz ürünler oluşturmaktadır. HLI & HLC ve WDR özelliklerine sahip olan üstün performanslı yüksek çözünürlüklü kamera modelleri ile sınıfında üst sıralara yerleşmiştir.

Sektörün ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan CCTV Kamera ve Dijital Kayıt Sistemleri ile tanınmaktadır. Ürünlerinde kalite ve fiyat dengesini iddialı bir biçimde sunan CP Cam yüksek performans ve ekonomik çözüm arayan iş ortaklarının en fazla tercih ettiği ürünlere sahiptir.

Taiwan menşeli CCTV Kamera ve Dijital Kayıt Cihazları markasıdır. KPSec tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

KPSec ekonomik çözüm gerektiren projelerde tercih edilen ürün grubumuzdur. Ekonomik fiyatlarına rağmen performansları ile beğeni kazanan KPSec kamera ve kayıt cihazlarımız büyük küçük bir çok projeye hitap edebilmektedir.

Vesco CCTV sistemleri kameraları konusundaki ürün portföyü ile dünyadaki yerini sağlamlaştırmış bir markadır. 450 çalışanı ve 64 ar-ge mühendisi ile hep en iyi ve en yeni teknolojiyi sunmaya devam etmektedir. Yüksek teknolojiye ve kaliteye sahip ürün yelpazesi ile projelerde kullanılmaktadır.

HI-TECH

Hi-Tech CCTV aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Kamera muhafazaları, seçiciler, pan motor ve kontrol üniteleri vb. ürünlerden oluşan kaliteli ürün portföyüne sahiptir.

Horing-Lih, Yangın alarm sektöründe 26 senedir faaliyet gösteren firmadır.Sektöründe büyük projelere başarıyla imza atmıştır. Dünya genelinde ürünleri satılan profesyonel bir markadır. Konvansiyonel yangın alarm panelleri, dedektörleri ve yardımcı ürünlerden oluşan ürün yelpazesi kullanıcıların olumlu geri bildirimleri ile istikrarlı bir biçimde performansını sürdürmektedir.

KDT Alarm sistemlerinizi yüksek kalitedeki yan ürünleri ile tamamlar. Ürünlerine gelişen teknolojik yenilikleri takip ederek hızla uygulamaktadır. Dinamik flâşörlü harici sirenler ana ürün dalıdır.

 

Karel

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye’de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur

 

Samsung

70 yılı aşkın bir süredir yarı iletkenlerden ilaç sektörüne, otelcilikten finansal hizmetlere birçok alanda faaliyette bulunan Samsung Gurbunun amiral gemisi olan Samsung Electronics, yüksek teknoloji elektronik cihaz üretimi ve dijital medya konularında dünyanın lider şirketidir.

 

LG Electronics

LG Electronics 1958′de kurulmuştur ve LG o zamandan beri, radyo ve TV gibi çok sayıda ev aletini üreterek elde ettiği teknolojik uzmanlıkla gelişmiş dijital çağa önderlik etmiştir. LG Electronics çok sayıda yeni ürünü ortaya çıkarmış, 21. yüzyılda mobil aygıtlar ve dijital TV’lerle yeni teknolojileri uygulamıştır.